Jan Jirka – zpět do formy

Hubnutí s Jendou

Náhoda tomu chtěla, že jsem jednoho dne v televizi zahlédl nový pořad. Účinkoval v něm můj klient – Jan Jirka, který se mnou hubnul už v minulosti. Tenkrát to bylo snadné, stačilo dát dolů několik kilogramů a bylo vše v pořádku. Jaký cíl měl tentokrát?

 

Když se přestanete hlídat

Nikdo ale není svatý, a kdo pravidelně nesportuje a nehlídá si svůj životní styl, u toho je v dnešní době více než pravděpodobné, že jeho hmotnost půjde nahoru. Na jednu stranu se setkáváme s řadou doporučení, která na nás útočí odevšud – časopisy, články na internetu, televizní pořady, diskuze, youtube, Instagram. Všude se řeší zdravá strava, hubnutí, typy tréninku, zdravé recepty. Na druhé straně se rozšiřují možnosti, jak ale kilogramy nabrat – rychlá občerstvení, restaurace, sortiment v obchodech. A když je navíc vaším koníčkem vaření, nemusí to být vůbec těžké. Příkladem je Jan Jirka, kterého mnoho lidí zná jako Jendu.

 

Jan Jirka a program Cambridge Weight Plan

Jenda si všimnul, že v rámci Cambridge Weight Plan často vystupuji v médiích a tak slovo dalo slovo a byl u mě zpátky. Tentokrát jsme se domluvili, že na to půjdeme právě pomocí produktů CWP. Program je zpracován tak, že po redukční fázi následuje fáze stabilizace (postupné znovuzavedení jídla) a končí se na standardním jídelníčku. Z hlediska efektivity se Program řadí mezi LED (low energy diet) a to, jak jsou tyto postupy včetně formula LED účinné, prokázala řada nezávislých studií. Více o programu si můžete přečíst na mém blogu nebo zde.

 

S poctivostí nejdál dojdeš

Kdo by očekával, že se odehrávalo nahlížení do ledniček, vyhazování potravin, přepadové kontroly, tak toho bohužel zklamu. Jenda vše dodržoval poctivě, a i když na svůj Instagram postoval fotky z jeho skvělých kulinářských kreací, z Programu se neodchýlil. A výsledky jste možná zaznamenali – procento tuku je opět v normě. Třeba by se dalo navýšit množství svaloviny, ale to je už práce spíše pro jeho trenéra 😊.

 

Jan Jirka dodržoval program ukázkově

Celý postup Jana Jirky alias Jendy byl ukázkový – pravidelné návštěvy, redukce, rozumná rychlost úbytku tukové tkáně a hlavně žádné výmluvy. Jenda si vzal i poučení, že ochutnávat výtvory neznamená je celé zkonzumovat a já doufám, že spolu spíš dáme v budoucnu nějaké kafe, než abychom v blízké době celý postup opakovali.

Jan Jirka

Jan Jirka a výsledek jeho tvrdé práce

Sdílejte článek:

Zanechte komentář:

Vaše jméno:
Web:
E-mail:
Zpráva:

Nejnovější články:

Podcast Maminka: Hubnutí po porodu

Read more...

03.10.2023

Nový ročník Buď fit 2023

Read more...

05.04.2023

Je obezita volba?

Read more...

12.02.2023

Bramborový salát bez majolky a ryba bez smažení

Read more...

21.12.2022

Aktuality v diabetologii Poděbrady 2022

Read more...

29.11.2022

© 2022 – WeFit 4U, s. r. o., Třeboradická 1070/37, 182 00 Praha 8-Kobylisy, IČ: 09050515