Komentáře Ing. Lukáše Vrány v pořadu Tlouštíci Extra

Již 26. března 2020 ve 21.35 na TV Prima poběží pořad Tlouštíci. Pořad, který hýbe lidskými osudy tehdy, když už bezmoc a deprese mění život na pouhé přežívání ze dne na den. Společně jsme se s týmem odborníků vydali na misi, která vybraným účastníkům zlepší život.

V každém z osmi dílů se seznámíte s jedním lidským příběhem, zobrazujícím věčný boj s nadváhou, ale také s vlastními vnitřními démony každého účastníka, kteří ho častokrát k nadváze dovedli. Faktory vedoucí k nadváze jsou různého charakteru, proto je k dispozici tým odborníků, který se pokusí v každé epizodě navést účastníky na správný životní směr. Důležitý je jídelníček, fyzická aktivita, ale i psychické zdraví. Sebemotivaci budou moci zkonzultovat s koučkou Jankou Chudlíkovou, s jídelníčkem poradí výživový poradce Lukáš Roubík, lékařský stav zhodnotí uznávaný prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc., a jako konzultant bude k ruce výživový specialista a školitel Ing. Lukáš Vrána. Všichni přispějí svými vědomostmi a přístupem k životnímu restartu každého účastníka.

Dlouhodobá změna začíná v hlavě

Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, dodává: „Jsme rádi, že můžeme představit dlouhodobou radikální změnu životního stylu, která bude inspirovat diváky k tomu, aby se přidali. Během přípravy celého konceptu nám nešlo o krátkodobou změnu vizáže, ale o dlouhodobou proměnu každého z účastníků, která začíná v hlavě. Teprve pak se přesouvá do lednice a na talíř. Držím všem účastníkům palce, aby dosáhli cílů, které si stanovili na začátku natáčení. A divákům, aby jim každý den na cestě za změnou byl inspirací pro jejich vlastní životní restart.“

Podrobněji se trendy zdravého životního stylu proberou v navazujícím speciálu „Tlouštíci Extra“. V každém díle, který bude vysílaný přímo po hlavní epizodě Tlouštíků, zazní komentář specialisty na výživu, Ing. Lukáše Vrány, ke konkrétnímu tématu, který bude souviset s právě odvysílanou epizodou a se zdravou životosprávou i konkrétními návody. Rovněž přispěje radou a v některých případech také zdravým a chutným receptem.

Podrobné informace o programu Cambridge Weight Plan včetně výsledků lékařské studie DROPLET v přehledné formě najdete na stránce o Cambridge Weight Plan. Svého poradce si pak můžete s ohledem na své bydliště a další preference vybrat z přehledu poradenských center CWP.

Sdílejte článek:

Zanechte komentář:

Vaše jméno:
Web:
E-mail:
Zpráva:

Nejnovější články:

Podcast Maminka: Hubnutí po porodu

Read more...

03.10.2023

Nový ročník Buď fit 2023

Read more...

05.04.2023

Je obezita volba?

Read more...

12.02.2023

Bramborový salát bez majolky a ryba bez smažení

Read more...

21.12.2022

Aktuality v diabetologii Poděbrady 2022

Read more...

29.11.2022

© 2022 – WeFit 4U, s. r. o., Třeboradická 1070/37, 182 00 Praha 8-Kobylisy, IČ: 09050515