Tip na vánoční dárek: Moje kuchařka

Kuchařka Zdravě a chutně podle světoznámého programu The 1:1 Diet

Lámete si hlavu nad tím, co nadělit pod stromeček? Mám pro vás skvělý tip, jak udělat radost všem věkovým kategoriím, a zároveň, jak darovat opravdu smysluplný dárek.

Kuchařku The 1:1 Diet jsem vytvořil jak pro klienty v programu The 1:1 Diet, tak i pro ty, kteří zastávají zdravý životní styl a chutné jídlo.  Recepty jsou vytvořeny přímo pro Kroky 1-3 programu The 1:1 Diet, ale také zde najdete mnoho tipů, které vám pomůžou nejen s výběrem surovin, ale rovněž i s výběrem vhodného nádobí. Obsahem kuchařky je 57 receptů – hlavní jídla i dezerty. Vybere si opravdu každý, i ti, kteří v programu The 1:1 Diet nejsou. 

Jak jsou sestaveny recepty?

Osobně jsem sestavil nutričně hodnotná jídla, která nejen, že výborně chutnají, ale také dodají tělu potřebné živiny a vitaminy. Recepty jsem zvolil tak, aby jejich příprava zabrala co nejméně času. Vybrat si jídlo, které splní naše aktuální požadavky na obsah energie a živin, uspokojí chutě, vyhoví našim stravovacím návykům nebo omezením a které navíc zrovna budete mít čas připravit, nebývá vždy snadné. Proto jsem se rozhodl sestavit seznam receptů, které si může jednoduše a rychle připravit každý z nás.

Kromě receptů v kuchařce najdete zajímavá fakta o jídle a také se dozvíte, proč je důležité volit kvalitní vstupní suroviny. Věnovat chvíli času prostudování složení a původu zboží znamená investovat do svého zdraví.

Kuchařku můžete zakoupit na oficiálním e-shopu The 1:1 Diet zde.

Kuchařka Zdravě a Chutně

Brokolicové placky

SUROVINY

 • 1 brokolice (500­g)
 • 40 ­g parmezánu
 • 100 ­g vepřové šunky
 • 4 vajíčka
 • muškátový květ
 • čerstvě mletý černý pepř
 • špetka soli

POSTUP

 1. Brokolici očistíme, zbavíme dřevnatých částí, důkladně propláchneme teplou vodou a rozdělenou na růžičky uvaříme v osolené vodě do poloměkka. Kupovanou kolem 8 minut ve vodě (nebo 12 minut v páře), brokolici čerstvě sklizenou z vlastní zahrádky vaříme přibližně poloviční čas.
 2. Zatímco se brokolice vaří, nakrájíme šunku na kostičky a parmezán nastrouháme najemno.
 3. Brokolici slijeme, nakrájíme na malé kousky, které smícháme se šunkou, sýrem a žloutky. Dochutíme pepřem a muškátovým květem.
 4. Z bílků vyšleháme sníh a opatrně jej vmícháme do směsi.
 5. Na plech rozložíme pečicí papír a tvoříme na něm placičky. Pečeme v troubě při teplotě
  180 – 200 °C dozlatova. Doba pečení by neměla překročit 20 minut, aby se placičky nevysušily a zůstaly vláčné.

Brokolicové placky

Co je program The 1:1 Diet?

Historie programu sahá až do 70. let minulého století a díky rychlým, dlouhodobě udržitelným výsledkům se brzy stal oblíbený po celém světě. Jen v České republice pomohl program od svého založení v roce 1999 s redukcí váhy tisícům lidí.

Program The 1:1 Diet je komplexním programem sestaveným ze 6 Kroků, který respektuje 3 základní pilíře. Prvním je individuální přístup a podpora poradce, na kterého se může klient vždy spolehnout. Druhý představuje úpravu stravovacích návyků a plánu připraveného na základě individuálních potřeb klienta a s ohledem na jeho zdravotní stav. Součástí postupu jsou kvalitní produkty s vyváženými nutričními hodnotami. Třetí pilíř pak tvoří začlenění pohybové aktivity do běžného života.

Sdílejte článek:

Zanechte komentář:

Vaše jméno:
Web:
E-mail:
Zpráva:

Nejnovější články:

Data hovoří jasně: Hubnutí pod dohledem výživového poradce má vyšší úspěšnost

Read more...

18.01.2022

Chlebíčky a alkohol. Opravdu nejde oslavit Nový rok trochu lépe?

Read more...

28.12.2021

Co se dá ještě zvládnout do Vánoc?

Read more...

19.12.2021

Poslední díl pořadu Tlouštíci

Read more...

13.12.2021

Tip na vánoční dárek: Moje kuchařka

Read more...

03.12.2021

© 2022 – WeFit 4U, s. r. o., Třeboradická 1070/37, 182 00 Praha 8-Kobylisy, IČ: 09050515