Nová sezóna Tlouštíků na TV Prima

I letos je The 1:1 Diet partnerem pořadu Tlouštíci, který bude na obrazovkách TV Prima. Účastníci pořadu Tlouštíci si nesou do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více, či méně úspěšně pere. A také proto nehubne.

Od října budeme sledovat jejich osudy, z toho 2 budou redukovat svoji hmotnost s naším programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan za podpory našich výživových poradců a našich komplexních jídel. I tuto sezónu se v pořadu objevím a na co se můžete těšit, si přečtěte v článku níže.

O nové sezóně pořadu Tlouštíci

Po premiéře loňské řady budeme letos svědky zajímavé změny. Dříve byl divákům pokaždé nabízen stejný postup u všech účastníků, sledovali jsme pouze osudy jednotlivých lidí, jak se s danou výzvou poprali. Možností, jak redukovat nadbytečnou hmotnost je ale celá řada. Je pravda, že některé jsou pro řadu lidí nevhodné nebo příliš radikální, jiné si člověk vybere na základě osobních preferencí. Pravdou ale je, že svoje místo na poli řešení nadváhy a obezity mají.

Přístupy

V nové řadě se tak můžeme setkat i s přístupy, které se aplikují pouze v dietologických poradnách pod vedením lékaře. Diváky čeká nahlédnutí do čtyř způsobů redukce hmotnosti – klasického jídelníčku, redukce hmotnosti pomocí speciálních produktů, léků na léčbu obezity a bariatrické chirurgie.

Každý preferujeme jiné postupy, osobně jsem spíše pro varianty související s úpravou příjmu (jídelníčky, speciální produkty). Další dvě metody ale přesto svůj význam mají. Letos tedy bude velmi zajímavé sledovat všechny účastníky, jak se s různými přístupy redukce poperou.

Dva účastníci na programu The 1:1 Diet

Dva účastníci, kteří byli svěřeni do péče The 1:1 Diet, absolvovali standardní program The 1:1 Diet, tedy kombinaci speciálních produktů s běžnou stravou, za podpory výživového poradce. Do redukce nezasahuje jen fyzika a její zákony, zejména zákon o zachování energie, ale i psychika, síla vůle, motivace a situace v životě účastníků. Otázkou, na kterou neprozradím odpověď, bude, jak si se vším každý z nich poradí a zda dosáhnou vytyčeného cíle. Pokud chcete odpověď znát, nebo porovnat jednotlivé metody, tak mohu jen doporučit pořad Tlouštíci sledovat od 25. října ve 21:30 na TV Prima.

Podívejte se na ukázku z první řady Tlouštíků zde.

Vydejte se s pořadem Tlouštíci a s The 1:1 Diet za vysněnou postavou

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat s nečím novým. Poperou se s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy. Přidejte se k bojovníkům z pořadu Tlouštíci a vydejte se na cestu za vysněnou postavou s The 1:1 Diet!

 

Sdílejte článek:

Zanechte komentář:

Vaše jméno:
Web:
E-mail:
Zpráva:

Nejnovější články:

Podcast Maminka: Hubnutí po porodu

Read more...

03.10.2023

Nový ročník Buď fit 2023

Read more...

05.04.2023

Je obezita volba?

Read more...

12.02.2023

Bramborový salát bez majolky a ryba bez smažení

Read more...

21.12.2022

Aktuality v diabetologii Poděbrady 2022

Read more...

29.11.2022

© 2022 – WeFit 4U, s. r. o., Třeboradická 1070/37, 182 00 Praha 8-Kobylisy, IČ: 09050515