Nový ročník Buď fit 2023

I tento rok navazujeme na úspěšný projekt Buď fit. Letos není ve spolupráci s časopisem Dieta, ale s Bleskem pro ženy. The 1:1 Diet, s heslem Spolu kila dolů! je opět partnerem projektu a jsem rád, že i já jsem opět součástí.

Buď fit s Bleskem pro ženy

Přesně deset měsíců budeme pracovat a sledovat cestu Kamily, Kateřiny a Veroniky. V lednu jsme je viděli poprvé a každá z nich nás zaujala svým příběhem, osobností a motivací k tomu, se sebou něco dělat. Holky mají obrovskou motivaci projít celoročním projektem Buď fit s Bleskem pro ženy. Chtějí si plnit své sny a změnit životní styl.

Nové příběhy

Tento ročník budeme sledovat cestu Kamily, která bude pod mým vedením. Kateřina bude pod dohledem výživové poradkyně Sabiny Loduhové. Jako poslední se nám představí Veronika, jejíž výživovou poradkyní bude Renata Štěpánová.

Holky mají za sebou úvodní konzultace se startovním měřením a vážením, a hlavně zařazení do příslušného Kroku programu The 1:1 Diet. Krok programu se určuje na základě motivace, cílů a zdravotního stavu. Holky už začaly s individuálními stravovacími plány a dochází na pravidelné týdenní kontroly. Čeká je i několik workshopů, o kterých vás budeme průběžně informovat.

Workshopy

Na těch se dozví spoustu nového nejen o výživě, ale i o tom, jak se hýbat, naučí se zdravé recepty, a čeká je také spousta wellness péče o tělo i duši. To vše budeme předávat i vám, včetně praktických rad a tipů, abyste se mohly pustit do vlastní životní změny a proměny, spolu s našimi účastnicemi.

Do hubnutí se s nimi vrhla i jedna z poradkyň, Sabina Loduhová, která se chce po těžkém životním období dostat zpět do formy a sama dochází k poradkyni, své kolegyni. Jelikož podpora a motivace od osobního výživového poradce je klíček k úspěchu programu The 1:1 Diet.

6. 2. Blesk pro ženy 2B

 

 

Sdílejte článek:

Zanechte komentář:

Vaše jméno:
Web:
E-mail:
Zpráva:

Nejnovější články:

Podcast Maminka: Hubnutí po porodu

Read more...

03.10.2023

Nový ročník Buď fit 2023

Read more...

05.04.2023

Je obezita volba?

Read more...

12.02.2023

Bramborový salát bez majolky a ryba bez smažení

Read more...

21.12.2022

Aktuality v diabetologii Poděbrady 2022

Read more...

29.11.2022

© 2022 – WeFit 4U, s. r. o., Třeboradická 1070/37, 182 00 Praha 8-Kobylisy, IČ: 09050515