Data hovoří jasně: Hubnutí pod dohledem výživového poradce má vyšší úspěšnost

Téma hubnutí je aktuální především v lednu, kdy nový rok pro mnohé z nás znamená nový začátek a také přináší novou energii konečně s hubnutím začít. Jak to ale udělat, aby redukce váhy byla nejen úspěšná, ale především dlouhodobě udržitelná? Jak zařídit, aby se naše předsevzetí nerozplynula stejně rychle jako první lednové dny a hlavně, jak se vyhnout strašáku jménem „jojo efekt“? Dovoluji si sdílet článek, který vznikl pro The 1:1 Diet

Výživový poradce

Zeptali jsme se výživového poradce Ing. Lukáše Vrány, který se výživě věnuje více než 12 let, jak opravdu úspěšně a jednou pro vždy zhubnout? „Z mé praxe vyplývá, že hubnutí pod dohledem výživového poradce má mnohonásobně vyšší úspěšnost, než když jste na hubnutí sami,“ vysvětluje. Právě proto doporučuji redukční program The 1:1 Diet, který je postaven na 3 pilířích a jedním z nich je právě výživový poradce. Spolu kila dolů! To program vystihuje.

Podpora

Klient na hubnutí není sám a může se na svého „parťáka“ vždy spolehnout. Díky němu hubnutí nevzdává, když přijdou první pochybnosti a krize. Poradce je po celou dobu klientovým mentorem, který má potřebné vzdělání a mnohdy i osobní zkušenost s redukcí váhy. Ví tedy, jak je tento proces náročný a jak i drobné zaškobrtnutí může být demotivující. Je tím, kdo klienta nejen vede a radí mu, ale také jej po celou dobu podporuje a motivuje, a to během pravidelných schůzek a měření, ale k dispozici je neustále i na telefonu a e-mailu a klient se na něj může obrátit kdykoliv je třeba,“ dodává Lukáš Vrána.

The 1:1 Diet

Zmíněný redukční program The 1:1 Diet dosahuje v České republice, ale i jinde na světě, skvělých výsledků. Díky němu snížilo váhu již tisíce spokojených klientů, a to dlouhodobě bez jojo efektu. Jaké jsou tedy další dva pilíře, na kterých je program založen?

Pilíře redukčního programu

Pilíř číslo dva představuje komplexní výživový plán, který je sestavený na míru individuálním potřebám každého klienta. Je rozdělený do tří fází: přípravné, redukční a stabilizační. „Jeho cílem je postupně si osvojit zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit svůj životní styl a dostat se do fáze, kdy bude klient se svým tělem spokojený jak po fyzické, tak zdravotní stránce,“ upozorňuje Lukáš Vrána, školitel programu, s tím, že úkolem je naučit klienty jíst tak, aby jejich jídelníček byl vyvážený a dlouhodobě udržitelný i po ukončení redukce a nedocházelo k opětovnému nárůstu váhy. Proces hubnutí je pak rozdělený do 6 Kroků. Každý má svůj vlastní jídelníček přizpůsobený aktuální váze, pohybovým aktivitám nebo náročnosti zaměstnání. Program je završen Krokem 6, který je založený na racionálně sestaveném jídelníčku z běžně dostupných potravin.

V neposlední řadě program stojí na chutných a nutričně vyvážených jídlech, díky kterým je ze začátku jednoduché hlídat si správný poměr živin a energie. Všechny pokrmy lze připravit velice snadno a rychle. Několik produktů je zároveň „ready to eat“, takže je možné mít je kdykoliv po ruce.

Právě výše zmíněná 3P – poradce, plán a produkty . Ty dělají z The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jedinečný program, který u nás nemá obdoby.

Sdílejte článek:

Zanechte komentář:

Vaše jméno:
Web:
E-mail:
Zpráva:

Nejnovější články:

Podcast Maminka: Hubnutí po porodu

Read more...

03.10.2023

Nový ročník Buď fit 2023

Read more...

05.04.2023

Je obezita volba?

Read more...

12.02.2023

Bramborový salát bez majolky a ryba bez smažení

Read more...

21.12.2022

Aktuality v diabetologii Poděbrady 2022

Read more...

29.11.2022

© 2022 – WeFit 4U, s. r. o., Třeboradická 1070/37, 182 00 Praha 8-Kobylisy, IČ: 09050515